UKÁZKA ODBORNÉ VÝUKY ŽÁKŮ OBORU ZEDNÍK

Naši žáci druhého ročníku pomáhali při stavebních úpravách pro oplocení školního hřiště. Pod vedením učitele odborné výchovy pana Tyllnera prováděli zaměření, výkopy a následnou betonáž ocelových sloupků. Žáci si zde mohli vyzkoušet práci v terénu, ruční míchaní betonové směsi a náročné zaměření.

Povětrnostním vlivem došlo v areálu naší školy k pádu vzrostlého stromu, který poškodil roh nově zrekonstruovaného pláště budovy. Oprava poškozeného rohu vyžadovala precizní práci,  kterou perfektně zvládli žáci třetího ročníku pod vedením učitele odborného výcviku pana Pažitného. Práce byla náročná, jednak pro větší výšku, ale hlavně pro napojení do stávající struktury fasády.

Na provádění lícového zdiva z vápenopískových cihel pracoval učitel odborného výcviku p. Maier se svými žáky druhého ročníku. Práce byla velmi náročná na bezpečnost žáků v blízkosti silniční dopravy, ale hlavně na kvalitu provedené práce.

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00