VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL SE ZAMĚŘENÍM NA ŘEMESLNÉ OBORY V AREÁLU CHVALSKÉ TVRZE

Dne 10. 9. 2020 se v prostorách Chvalské tvrze v Praze konal veletrh středních škol se zaměřením na řemeslné obory. Akci pořádala „Městská část Praha 20 – Horní Počernice“.

Ve stavebních a zahradnických oborech je naše škola již dlouhodobým lídrem a tak nás úspěšně prezentovaly obory zahradník, malíř, sklenář, klempíř, instalatér, truhlář a také svářečská škola.

Prostředí Chvalské tvrze je jako stvořeno pro ukázky předváděné našimi žáky. Praktické ukázky jmenovaných řemesel přitahovaly velký počet návštěvníků veletrhu. O veškeré předváděné obory byl veliký zájem, zejména svářečský trenažer byl doslova magnetem pro návštěvníky, většinou žáky vyšších ročníků základních škol. Prostřednictvím našich učitelů odborného výcviku a žáků získávali návštěvníci informace o možnostech studia na Střední odborné  škole Jarov. Zároveň  měli možnost si vyzkoušet svůj um přímo na stánku daného oboru.

Všem zástupcům naší školy za vzornou prezentaci děkujeme.

CHVALSKÁ TVRZ SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00