VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL ZAMĚŘENÝ NA ŘEMESLNÉ OBORY V AREÁLU CHVALSKÉ TVRZE

Dne 16. 9. 2021 se v prostorách Chvalské tvrze v Praze konal již tradiční veletrh středních škol se zaměřením na řemeslné obory. Akci každoročně pořádá „Městská část Praha 20 – Horní Počernice“.

Ve stavebních a zahradnických oborech je naše škola dlouhodobým lídrem. Letos naší školu úspěšně prezentovaly obory zahradník, malíř, klempíř, truhlář a svářečská škola.

Chvalská tvrz je ideálním místem pro předvádění řemeslného umu našich žáků pod vedením jejich učitelů odborného výcviku. Praktické ukázky výše jmenovaných řemesel přitahovaly pozornost mnoha návštěvníků veletrhu a o veškeré předváděné obory byl veliký zájem. Svářečský trenažer byl středem zájmu všech návštěvníků, většinou žáků vyšších ročníků základních škol. Nadšeně byla přijata i možnost vyzkoušet si na připravených deskách techniku fládrování. Pozadu nezůstaly ani ukázky našich zahradníků a floristů. Na předváděcích stanovištích získávali zájemci fundované informace o možnosti studia na naší škole.

Všem zástupcům naší školy za vzornou prezentaci děkujeme.

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00