VELKÝ ÚSPĚCH NAŠICH ZAHRADNÍKŮ-FLORISTŮ

VINOBRANÍ A JIŘINKY

Další velký úspěch zaznamenali naši zahradníci-floristé dne 10. 9. 2020 na tradiční soutěži žáků středních škol, kterou každoročně pořádá Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, pracoviště Hejnice.

Soutěž je vždy součástí mezinárodní výstavy jiřin v nádherných historických prostorách bývalého františkánského kláštera v Hejnicích, v malebném podhůří Jizerských hor. Hejnický klášter opět rozkvetl královnami podzimu-jiřinkami. Náš tým ve složení Karolína Humešová, Marie Fialová a Filip Hrouda pod vedení pí Marie Weigrichtové zopakoval loňské také skvělé umístění.

Letos Karolína zvítězila v disciplíně „Věnec na hlavu“ a zároveň získala 1. místo v celkovém hodnocení. Filip obsadil 1. místo v disciplíně „Slavnostní kytice“ a Marie obsadila 3. místo v „Tajné práci“. A společně vybojovali 1. místo družstev v celkovém hodnocení.

Skvělý úspěch, gratulujeme!

Všem našim reprezentantům a paní učitelce Marii Weigrichtové moc děkujeme!

HEJNICE 2020
© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00