VOLNÁ MÍSTA

Střední odborná škola Jarov hledá:

Požadujeme:
– Kvalifikační požadavky dle § 16 zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
– Znalost práce na PC
– Čistý trestní rejstřík

– Zdravotní způsobilost
– Vhodné pro pedagogy pobírající starobní důchod nebo invalidní důchodce

Nabízíme:
– Úvazek 0,66

– Pracoviště na Praze 9

– Plat podle platových tabulek, 9. platová třída

– Osobní příplatek

– Odměny dle vykonané práce

– Dovolená 8 týdnů

– Kantýna
– Obědy ve školním stravovacím zařízení
– Možnost využití tělovýchovných zařízení

– Příspěvek na důchodové pojištění

Nástup:

– možný ihned nebo nejpozději 1. 12. 2020

Svůj životopis zašlete na e-mail veran@skolajarov.cz, Mgr. Milan Veran 266 106 280

Kontakt:
Hana Navrátilová
e-mail: personalni@skolajarov.cz
telefon: +420 266 106 254

Požadujeme:

  • Vzdělání příslušného zaměření – vyučení nebo lépe maturita v zahradnickém oboru
  • Znalost širšího sortimentu zahradnicky pěstovaných květin
  • Praxe v oboru vítána
  • Čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • Péče o přidělený úsek areálu provozní zahrdy
  • Spolupráce s pedagogy a žáky

Nabízíme:

  • Pracoviště na Praze 9
  • Plat podle platových tabulek
  • Dovolená 5 týdnů
  • Osobní příplatek
  • Obědy ve školním stravovacím zařízení
  • Příspěvky FKSP (na stravenky, na důchodové pojištění)
  • Možnost využití tělovýchovných zařízení

Nástup:

  • Ihned

Kontakt:

Požadujeme:

– Vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření

– Komunikativní jednání, technické a ekonomické myšlení, administrativní schopnosti

– Důslednost, systematický a samostatný způsob práce

– Organizační schopnosti, aktivní přístup, flexibilitu

– Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

– Dozorování stavebních investičních akcí + agenda

– Správa stavebního archivu

– vedení agendy úrazů, BOZP a požární ochrany ve škole a to ve spolupráci s odborně způsobilou osobou prevence rizik a požární ochrany

– Organizace školení BOZP a PO

– Účast při kontrolách BOZP a PO pracovišť školy a externích pracovišť odborného výcviku

Nabízíme:

– Činorodou pracovní náplň

– Plat podle platových tabulek – 10. třída

– Osobní ohodnocení

– Možnost využití tělovýchovných zařízení včetně bazénu

– Příspěvky FKSP

Nástup:

– IHNED nebo dle dohody