VÝROČÍ V MÜHLBACHU

V sobotu 11. května 2019 se konala u naší partnerské organizace – Cechu kominíků Horního Falcka v Mühlbachu (Kaminkehrer Innung Oberpfalz) – velká oslava, a sice u příležitosti významného životního jubilea (60. narozeniny) jejich vrchního cechmistra – Petera Wilhelma .

Do Mühlbachu se při této příležitosti vypravil ředitel naší školy Mgr. Miloslav Janeček, aby jubilantovi osobně poblahopřál a zároveň předal dary od naší školy: zahradní laternu – společné dílo našich truhlářů, sklenářů, pokrývačů a lakýrníků. Oslavenec zároveň dostal i originální „pánskou kytici“ od našich nejlepších floristů.

Partnerství naší školy s Cechem kominíků Horního Falcka trvá už od r. 2011 , kdy byla podepsána smlouva o partnerské výměně žáků a obě strany si spolupráce velice cení.

Naši nejlepší žáci oboru „kominík“ se tedy mohou i nadále těšit, že se do Mühlbachu v následujících letech znovu podívají, a budou tak odměněni za svou práci v oboru a dobré školní výsledky :) .

VÝROČÍ V MÜHLBACHU SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00