VÝSTAVA STUDENTSKÝCH PRACÍ NA ČZU – KATEDRA ZAHRADNÍ A KRAJINNÉ ARCHITEKTURY, FAKULTA AGROBIOLOGIE, POTRAVINOVÝCH A PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ ČZU V PRAZE

Zahradníci opět na akademické půdě, třída 3. AZ a 1.NSZ se zaměřením na SKT využili pozvánku na výstavu studentských prací z fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze. Studenti katedry zahradní a krajinné architektury zde prezentují své práce. Výstava potrvá až do 21. 1. 2020 a všem zájemcům o obor vřele doporučujeme.

Naši žáci opouštěli výstavu s velkou obavou, zda budou schopni něco tak báječného, jako zde bylo prezentováno, vůbec někdy vytvořit. Výstava byla pro ně velkou inspirací a i přes značné obavy se těší na další hodiny SKT.  Žáci naší školy, studující obor SKT, jsou zatím na začátku cesty k zahradní a krajinné architektuře, ale pevně věříme, že se s nastávajícími výzvami řádně poperou, stejně dobře jako studenti ČZU.

VÝSTAVA STUDENTSKÝCH PRACÍ NA ČZU