VÝUKA NOVÝCH TECHNOLOGIÍ

VÝUKA NOVÝCH TECHNOLOGIÍ
reg. č. projektu CZ.07.4.67/0.0/0.0/17_054/0001026

Projekt Výuka nových technologií umožní vybudování instalatérského polygonu, díky kterému bude možné využít ve výuce nové moderní technologie. Výuka se tak bude realizovat v reálném funkčním prostředí s důrazem na efektivní využití environmentálního přístupu a se zaměřením na úspory energií. V rámci projektu bude vybudovaná učebna se dvěma pracovišti, kde budou umístěny technologie moderního vytápění – tepelné čerpadlo, solární systém, zásobníky tepla, ekvitermní regulátor, sada čerpadel, solární plochý panel, solární čerpadlová skupina, otopná soustava, závěsný kondenzační kotel, zařízení pro přečerpání kondenzátu, skříň podlahového topení a topná tělesa. Učebna bude vybavena počítači a videoprojekcí a ovládacím systémem. Výstupem celého projektu bude inovace a pilotní ověření výuky s využitím instalatérského polygonu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

SOUTĚŽ OBORU INSTALATÉR SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00