WORKSHOP NA TÉMA POKLÁDKA TERASOVÝCH PRKEN

Jsme rádi za velmi plodnou spolupráci s firmou Brigo AB, která se zabývá speciálním kováním pro montáž terasových prken a zároveň uložením teras na variabilní plastové patky. K této montáži neodmyslitelně patří FAST Deck Tool, který je primárně navržen pro prkna o tloušťce 28 – 34 mm. Velkou výhodou nástroje je velké zrychlení montáže, není nutné řešit rozteče vrutů. Dále jednoduchá demontáž v případě výměny prkna na rozdíl od montáže klipovacími systémy.

Celý workshop dne 6. 4.2022 v rámci odborného výcviku oborů truhlář a tesař probíhal ve velice přátelské atmosféře, ke které nemalou měrou přispěla přítomnost velké hvězdy Matse Naslunda, který v současné době pracuje ve Švédsku jako tesař. Má za sebou ale vynikající hokejovou kariéru, spojenou zejména s Montrealem, kde v roce 1985-1986 zaznamenal své nejlepší osobní statistiky (43 gólů, 67 asistencí, 110 kanadských bodů) a výrazně přispěl k zisku Stanley Cupu pro MontrealCanadiens.

Jsme moc rádi, že jsme měli možnost se setkat díky ukázce pokládky terasových prken s tak vynikajícím sportovcem.