WORKSHOP – TO DÁŠ!

V úterý 18. 2. 2020 se již podruhé sešli odborníci z ICF (International Coach Federation) a žáci naší školy na společném workshopu „TO DÁŠ“

Jedná se o společensky odpovědný projekt, který spadá do aktivit kariérového poradenství, a který může být v tomto rozsahu uskutečněn pro žáky středních škol zdarma, díky podpoře Nadace Terezy Maxové a společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s. r. o. Programem prošlo do konce roku 2018 cca 300 studentů a v roce 2019  kolem 1300 studentů. V rámci projektu byla pro studenty připravena přednáška vedená koučovacím přístupem v délce 90 min. na témata vhodná pro přípravu a podporu bezproblémového vstupu do profesního života:

  • Jak mluvit a být (vy)slyšen
  • Jak zkrotit čas a umět se motivovat
  • Jak přijímat kritiku a umět ji říct druhým
  • Jaký je můj potenciál a k čemu mám talent
  • Jak si vytvářet vztahy a shánět pracovní kontakty

Přednáška je jakýmsi otevřením dveří do oblasti osobního rozvoje. Workshopu se zúčastnily třídy 1.NDP, 1.NSZ – zahradníci, 2.MSB a 3.MSB za vedení pana Ing. Jana Nováka ze společnosti ACC, profesionálního kouče ICF. Děkujeme společnosti ICF, Czech republic a společnosti Coca-cola HBC Česko a Slovensko, s. r. o. za možnost realizace těchto workshopů na naší škole.

WORKSHOP – „TO DÁŠ!“

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00