ZAHÁJENA REKVALIFIKACE KAMNÁŘ

  1. ledna 2020 jsme zahájili první roční rekvalifikační kurz pro obor Kamnář.

Společně s Cechem kamnářů ČR se nám podařilo připravit vzdělávací program, kterým jsme oslovili široké spektrum zájemců.  Vysokou odbornou prestiž nabízeného programu garantuje spolupráce s předními odborníky cechu na pozici lektorů programu: Vít Pešek, soudní znalec v oboru individuální topidla, 1. vicepresident Cechu kamnářů ČR, Mgr. Libor Soukup, vicepresident Cechu kamnářů ČR a RNDr. Jan Vodenka, který bude garantem praktické části výuky.

Konečný počet zájemců překonal naše očekávání. Do rekvalifikačního programu se zapojilo 14 účastníku.

Všichni do jednoho se přihlásili k absolvování všech tři profesních kvalifikací: „Kamnář stavitel krbů“, „Kamnář stavitel kachlových kamen a kachlových sporáků“, a „Kamnář konstruktér individuálně stavěných topidel“, které vytváří úplnou profesní kvalifikaci. Pokud získají všechna tři osvědčení, mohou se navíc přihlásit k závěrečné učňovské zkoušce a získat také výuční list oboru Kamnář (kód: 36-67-H/02).

Těší nás, že můžeme přispět k rozvoji toho krásného řemesla.

ZAHÁJENA REKVALIFIKACE KAMNÁŘ

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00